UTK logo

Zaufaj profesjonalistom

Wieloletnie doświadczenie, rozbudowany park maszyn i wykwalifikowana kadra pracowników – to elementy, które przyczyniają się do tego, że UTK to pewny i sprawdzony partner każdej inwestycji. Swoje podstawy UTK opiera na solidnych fundamentach – terminowości, solidności, niezawodności oraz dbałości o zachowanie standardów bezpieczeństwa pracy.

Zobacz ofertę!

Dlaczego UTK?

 • Rozbudowany park maszyn

  Stale unowocześniany i rozbudowywany park maszynowy, w którego skład wchodzą urządzenia i pojazdy pochodzące od sprawdzonych producentów. Posiadane maszyny pozwalają na wykonywane robót ziemnych w pełnym zakresie.

 • Szybki, pewny transport kruszywa i sprzętu

  Dysponujemy samochodami i naczepami przystosowanymi do przewozu różnego typu materiałów sypkich (np. żwir, piasek, gleby czarnoziemne). Natomiast dzięki naczepom niskopodwoziowym możemy przewozić ciężki sprzęt np. budowlany lub rolniczy.

 • Niezawodność i terminowość

  Wszystkie maszyny są regularnie serwisowane i sprawdzane. Dodatkowo, nieustannie rozszerzamy zakres usług o możliwości dostępne dzięki nowym urządzeniom. Dzięki temu nasza praca jest szybsza, sprawniejsza i bardziej dokładna.

Nasza oferta

Nasze usługi dostępne są dla klientów z Białegostoku oraz z pobliskich miejscowości

UTK specjalizuje się w profesjonalnych usługach, obejmujących roboty ziemne oraz transport materiałów i ładunków różnego typu.

 • Roboty ziemne Białystok: wykopy, nasypy, wymiana gruntu, podbudowy pod inwestycje np. drogi, boiska czy parkingi.
 • Kruszywo – sprzedaż i transport: in. kamień łamany, czarnoziem, piasek, pospółka
 • Transport niskopodwoziowy: DMC 60T. Zezwolenie kategorii 5 przewożenie ładunków nienormatywnych np. maszyn i sprzętu budowlanego, maszyn do robót drogowych
 • Rozbiórki i wyburzenia: budynków, instalacji budowlanych, demontaż, roboty rozbiórkowe
 • Wynajem sprzętu wraz z obsługą operatora: koparko-ładowarka, spychacz, koparka, ładowarka, walec drogowy, samochody ciężarowe.

Sprawdź także: